O společnosti Oriflame

Kvalitní přírodní švédská  kosmetika

Oriflame v roce 1967 založili dva bratři a jejich přítel. Dnes je Oriflame mezinárodní kosmetickou firmou přímého prodeje zastoupeného v 61 zemích světa.  Patří v současné době mezi nejrychleji rostoucí kosmetické společnosti přímého prodeje na světě.

Oriflame nabízí silnou obchodní příležitost všem, kteří si chtějí již od prvního dne začít vydělávat a zároveň pracovat na naplnění svých osobních snů a cílů.

Oriflame působí v 61 zemích světa

 V České repuplice začala společnost Oriflame působit již v roce 1990 a do této chvíle se postupně připojilo více než 90 000 nezávislých kosmetických poradců z celé ČR.

Těchto vynikajících výsledků dosahuje především díky spojení vysoce kvalitní přírodní kosmetiky a atraktivní výdělkové příležitosti pro všechny kosmetické proradce.

Oriflame v ČR spolupracuje od roku 2000 s Nadací Terezy Maxové, která podporuje děti vyrůstajících v dětských domovech a kojeneckých ústavech.

Oriflame:

  • respektuje přírodu
  • chrání životní prostředí
  • netestuje výrobky na zvířatech
  • používá recyklované obaly
  • nevyužívá dětskou pracovní sílu

 

 

www Oriflame cz - aktuální katalog Oriflame 2024, registrace Oriflame cz, E-shop Oriflame cz, výrobky Oriflame cz, Wellness by Oriflame, přivýdělek s Oriflame cz. Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.

Oriflame registrace

Připojit se k Oriflame

Oriflame katalog + registrace

Stát se novým členem Oriflame nyní

Aktuální katalog Oriflame

Registrace Oriflame zde

Oriflame stránky