Částé dotazy - výdělková příležitost

 

 • Seznámí mě někdo s novými produkty a jejich vlastnostmi?

  Jistě od toho jsou každý měsíc školení pořádaná firmou, kde se seznámíte se sortimentem výrobků, novinkami a dozvíte se praktické rady a tipy. Školení je několik druhů od bezplatných po placená, od začátečnických pro pokročilé.

 • Ještě nejsem plnoletý/á, ale rád bych si přivydělal/a při studiu, je to vůbec možné?

  Ano! Oriflame myslí na každého, tedy i na studenty. Smlouvu kosmetického poradce můžete podepsat jakmile dosáhnete 15 let věku.

 • Když podepíši smlouvu, musím povinně získávat další nové členy?

  Ne. S Oriflame si můžete vybrat formu spolupráce. Buď můžete výrobky kupovat jen pro svou potřebu, nebo je můžete prodávat a nebo se rozhodnete budovat si vlastní skupinu kosmetických poradců. Záleží jen na vás!

 • Bojím se, že když někoho oslovím a nabídnu mu výrobky nebo spolupráci, odmítne.

  Obchodníkem se nikdo nerodí. Každý se musíme učit a od toho slouží firemní školení zaměřená na prodejní dovednosti. Samozřejmě, že uslyšíte nějaké to „ne“, nikdy si to ale neberte osobně! Pamatujte si, že v Oriflame vše závisí jen na vás a vaše možnosti jsou neomezené. Uvidíte, že až projdete potřebná školení, uslyšíte „ne“ stále méně často!

 • Jaký je rozdíl mezi 30% ziskem a slevou (23%)?

  Kosmetický poradce Oriflame má z výrobků 30% zisk. Sleva činí cca 23%. Zisk se počítá z nákupní ceny a sleva se počítá z prodejní ceny. Zisk je to, co kosmetický poradce získá navíc oproti tomu, co zaplatí za výrobek, tzn. 100% je nákupní cena, a když pak poradce prodá výrobek za prodejní cenu, má 30% zisk. Naopak sleva je to, o co zaplatí poradce míň oproti prodejní ceně v katalogu, takže tady je 100% prodejní cena a sleva je 23%. Jednoduchý příklad: Nákupní cena výrobku je 45 korun a prodejní 59 korun. Poradce koupí výrobek za 45 korun = 100%. Prodá jej za 59. Rozdíl je 14 korun, což je asi 31% a to je zisk poradce. Naopak zákazníci kupují výrobek za 59 korun = 100% a poradce jej koupíte za 45. Rozdíl je zase 14 korun, ale tentokrát je to asi 24% a to je sleva z katalogové ceny. Kosmetického poradce považujeme za podnikatele, a proto směrem k poradcům (tedy i novým a potenciálním poradcům) komunikujeme výši zisku.

 • Pokud se stanu kosmetickým poradcem Oriflame, budu muset povinně pravidelně odebírat zboží v určité hodnotě?

  U Oriflame nejste limitován žádným konkrétním objemem nákupu. To znamená, že nemusíte podat povinně objednávku v určité výši. Jako poradce může být buď aktivní nebo neaktivní.
  Aktivní je ten, který podal alespoň jednu osobní objednávku (je jedno v jaké výši s bodovou hodnotou) během posledních tří po sobě katalogových období. Aktivnímu poradci zasílá firma pravidelně vždy každé katalogové období zdarma firemní tiskoviny s informacemi o všech novinkách a výhodách (katalog, Svět Oriflame, ceník a objednávkový formulář).
  Neaktivní kosmetický poradce je ten, který nepodal žádnou osobní bodovanou objednávku za poslední tři katalogové období. Podáním objednávky se neaktivní poradce stane opět aktivním.

 • Jaký je rozdíl v práci kosmetické poradkyně Oriflame a Avon lady?

  Práce je určitým způsobem opravdu podobná – jde o přímý prodej kosmetiky. Kosmetické poradkyně Oriflame pomáhá zákaznici vybrat, doporučit a prodat přírodní švédskou kosmetiku Oriflame a to způsobem, který odpovídá etickému kodexu. Kosmetická poradkyně Oriflame získává 30% okamžitý zisk, který tvoří rozdíl mezi katalogovou a nákupní cenou.
  Otázky směřující k aktivitám společnosti Avon je třeba směřovat na představitele společnosti Avon.

 • Může se stát kosmetickým poradcem každý? Nedochází pak ke zneužití jména Oriflame?

  Kosmetickou poradkyní se může opravdu stát každý člověk starší 15 let, který se rozhodne při vstupu dodržovat etický kodex.
  V minimálních případech jsme se setkali se zneužitím jména Oriflame porušování tohoto kodexu. V případě porušení kodexu společnost ukončí s kosmetickou poradkyní obchodní vztah. Kontrolním mechanismem je tu například zákaznická linka Oriflame.

 • Komu mám zboží nabízet? Jaká je cílová skupina zákazníků?

  Z katalogu Oriflame si vybere každý! Sortiment výrobků je široký. Nabízíme přípravky péče o pleť, tělo, vlasy, dekorativní kosmetiku, vůně i výrobky pro děti. V každé z těchto kategorií naleznete výrobky levné i výrobky ve vyšší cenové relaci. V katalogu naleznete každý měsíc zajímavé ceny a lákavé akce. Neváhejte a podívejte se na: Výrobky/O výrobcích. Zde uvidíte rozdělení na výše uvedené kategorie a výrobky v kategoriích obsažené.

 

www Oriflame cz - aktuální katalog Oriflame 2009 -2023, registrace Oriflame cz, E-shop Oriflame cz, výrobky Oriflame cz, Wellness by Oriflame, přivýdělek s Oriflame cz. Toto nejsou oficiální stránky společnosti ORIFLAME CZECH REPUBLIC, spol. s r.o. Tyto stránky jsou osobními stránkami nezávislého kosmetického poradce Oriflame. Oficiální stránky společnosti naleznete na www.oriflame.cz.

Oriflame registrace zdarma

Připojit se k Oriflame

Oriflame katalog + registrace zdarma

Stát se novým členem Oriflame nyní

Aktuální katalog Oriflame

Registrace Oriflame zde zdarma

Oriflame stránky